Ekspres Melitta Caffeo Barista T

Ekspres Melitta Caffeo Barista T

Praktycznie każdy z nas jest wielkim fanem kawy. Różnimy się oczywiście co do gustów i smaków, niemniej jednak znaczna część z nas, codziennie rano stawia na kawowy przysmak, który ułatwia nam poranne pobudki. Coraz częściej można spotkać się w domowych przestrzeniach z ekspresem do kawy. To urządzenie nie tylko w szybki sposób zaserwuje nam ulubioną kawę, będzie to także napój wysokiej jakości ze świeżo zmielonych, kawowych ziaren. Ekspres Melitta Caffeo Barista T to właśnie jedno z takich urządzeń. Jakie są jego plusy?

Ekspres Melitta Caffeo Barista T i aplikacja Melitta

Ekspres Melitta Caffeo Barista T to urządzenie, z funkcją mielenia kawy oraz spieniaczem mleka. Warto przy okazji mielenia kawy wspomnień o niesamowicie cichym młynku do kawy. Melitta Barista T Smart ® nawet w trybie turbo, nie słychać mielonych ziaren. Koniec z głośną funkcją, któa ogranicza robienie kawy do przyzwoitych godzin, by nie budzić innych domowników czy też sąsiadów. Dodatkoto Ekspres posiada także aplikację Melitta® to dzięki niej możliwe jest przygotowanie jednego z 18 specjałów kawowych bez wstawania z kanapy czy łóżka! Możesz kierować takimi funkcjami jak ilość wody, kawy mleka, temperatura kawy a nawet jej smak i aromat, możliwy do kierowania z funkcją IntenseAroma.

Przeczytaj także:

Black Latte ™ ReShape – Rzetelna opinia, skład, gdzie kupić.

Koktajl Black Latte – węglowe latte dla łakomczuchów, którzy pragną schudnąć – najbardziej popularny środek na odchudzanie wśród światowych gwiazd! Jest to innowacyjna metoda pozbywania się nadwagi za pomocą specjalnego napoju zawierającego między innymi aktywowany węgiel. Zobacz co na temat tej kawy odchudzającej twierdzi dietetyk Cynthia Pascal.

Ekspres Melitta Barista T Smart czarny F83/0-102 EU.

Melitta Barista T Smart może naprawdę wiele. Na przykład, może przygotować 18 różnych kawowych specjałów. Z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Ale to zdecydowanie nie wszystko. Dzięki aplikacji Melitta® Connect możesz sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.