Konkurs dla zawodników i sympatyków KIA LOTOS RACE

Konkurs KIA LOTOS RACE

Wystartował wyścig zdjęć zawodników KIA LOTOS RACE. Do wygrania atrakcyjne nagrody zarówno dla uczestników konkursu oraz kierowców i ich zespołów. Trzech kierowców, których zdjęcia spodobają się najbardziej otrzyma nagrody pieniężne a na głosujących czekają nagrody rzeczowe.

Wszystkich sympatyków Mistrzostw Polski Kia Picanto, kibiców, zawodników i ich zespoły zapraszamy do udziału w ciekawym konkursie. Celem konkursu jest wyłonienie trzech zdjęć, na których zawodnicy KLR wraz ze swoimi ekipami i wyścigowymi Picanto zaprezentowali się w najciekawszy, najśmieszniejszy i najbardziej oryginalny sposób. Trzy zwycięskie zespoły otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas ostatniej rundy KIA LOTOS RACE w Belgii.

Najlepsza trójka wybrana zostanie w drodze głosowania uczestników konkursu, którzy przez okres niespełna trzech tygodni będą mogli oddać jeden głos dziennie na dane zdjęcie. Głosujący, którzy chcą walczyć dodatkowo o nagrody w postaci softshelli, bluz, koszulek i czapek KIA LOTOS RACE oraz okularów amerykańskiej firmy Gunnar, mają możliwość przesłania uzasadnienia swojego wyboru. Na autorów najciekawszych argumentów organizator przewidział dwadzieścia zestawów nagród (dokładny opis nagród dostępny jest na stronie http://konkurs.kialotosrace.pl/zasady). Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani mailem w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.

Znajomych do udziału w konkursie można zachęcać poprzez udostępnienie zdjęcia zawodnika na Facebooku lub wysyłając link do zgłoszenia z prośbą o oddanie głosu.
Konkurs odbywa się za pośrednictwem strony internetowej i trwa od 27 sierpnia do 15 września br. Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://konkurs.kialotosrace.pl/regulamin.pdf.

Partnerem strategicznym Kia Motors Polska  przy organizacji Mistrzostw Polski KIA LOTOS RACE jest firma LOTOS Oil, projekt wspomagają także BNP Paribas Bank Polska oraz PZU.
Wszystkie informacje dotyczące Mistrzostw Polski Kia Picanto można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.